HARK 44 GT ECOplus - keramika

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK044GTE
- Teža: 224.00kg
- Dimenzije: 56.00cm x 58.00cm x 114.00cm
- SKU: HARK044GTE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Stiftung Warentest zmagovalec! Hark 44 GT ECOplus
Kaminska peč Hark 44 GT ECOplus je bila v Stiftung Warentest Izdaja 11/2011 nagrajena z ocena "Dobro 2.3". Od 12 testiranih naprav, so bili samo dve, nagrajene s to oceno. Hark 44 GT ECOplus, je bila ocenjena z najboljšo okoljsko učinkovitostjo.
Pri Kaminski peči Hark 44 GT ECOplus, se lahko odločite za oblogo vaše kaminske peči z uporabo različnih materialov. Izbirate lahko med kakovostnimi keramičnimi pečnicami v različnih glazurah, oblogo iz naravnega kamna Lojevec ali granita.
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 89,1 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 114 cm, Širina : 58 cm, Globina : 56 cm, Teža : 260 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 148,5 cm, Zadaj : 95,5 cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 8 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 210° |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,10 % |