DYNAMIC R/L 3G S 72.44.42.21

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: DR3SH 21 / DL3SH 21
- Teža: 223.00kg
- Dimenzije: 60.50cm x 86.80cm x 89.40cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6,8-17,8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 82 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 89.4 cm, Širina : 86.8 cm, Globina : 60.5 cm, Teža : 223 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 207 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,1 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,54 % |