DYNAMIC T 3G 66.44.01

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: DT3H 01
- Teža: 221.00kg
- Dimenzije: 57.00cm x 88.40cm x 89.50cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 7,3-19,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 81 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 189,5 cm, Širina : 88,4 cm, Globina : 57.7 cm, Teža : 221 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 257 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,8 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 13,09 % |