Tessa

- Dobavljivost: Dobavljivo po naročilu
- Model: EC_Tessa
- Teža: 95.00kg
- Dimenzije: 43.90cm x 46.30cm x 118.90cm
- SKU: EC_Tessa
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Več od te znamke
0.00 €
Brez DDV:0.00 €
0.00 €
Brez DDV:0.00 €
Tessa
Pečica iz nerjavečega jekla
Odstranljivi nosilci za pladnje
Aluminijski pladenj v dobavi
Rešetke za naslon pladnjev v dobavi
Vermikulitna zgorevalna komora
Nastavljanje zgorevalnega zraka
Odstranljiv predal za pepel za zbiranje pepela v ločenem predelku
Zgornji izpust plinov
| Eva Calor | |
| Moč izgorevanja | 7,0 kW |
| Izhodna moč pri ogrevanju | 6,0 kW |
| Razred energetske ucinkovitosti | A+ |
| Izkoristek | 85,3% |
| Potreben vlek kamina | 11 Pa |
| Vrednost CO pri 13 % O2 | 0,044% |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 40 cm Zadaj: 20 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere | Dolžina: 43,9 cm Širina: 46,3 cm Višina 118,9 cm Teža: 95 kg |
| Masa gorilne komore | 13 kg |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 24,0 cm Širina: 27,0 cm Višina 37,0 cm |
| Poraba drv | 1,8 kg/h |
| Dolžina polen | 250 mm |
| Prostornina ogrevanega prostora | 70 – 160 m2 |
| V skladu s predpisi | EN13240 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Odvod dimov | Ø 150 mm - Zgoraj |
| Opcija | Zaščitna plošča: |