Denise

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Denise
- Teža: 95.00kg
- Dimenzije: 82.20cm x 35.10cm x 105.00cm
- SKU: EC_Denise
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Denise
ZRAKOTESNA - NEODVISNA KANALA
Obloga iz stekla
Prednja plošča vrat iz stekla s črnim sitotiskom
Varčevanje s prostorom
Prisilno zračenje
5 delovnih moči
Zaslon z menijev v 6 jezikih
Kurišče iz litega železa
Zrakotesna peč
Predal za pepel za predelavo pepela
Odstranljive ročice
Kanalizacija PREMIUM (dvojno prezračevanje)
Zgornji zadnji izpust plinov
Možnost pritrjevanja na steno
Varnostni termostat
Možnost zunanjega termostata
Varnostno tlačno stikalo
Časovni termostat
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | max 11,0 kW – min 3,4 kW |
| Toplotni izkoristek : | Pmax 87,5% – Pmin 94,5% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 200 – 300 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 82,2 Širina: 35,1 Višina 105,0 cm Teža: 70 kg |
| Dimni izhod Ø : | Zadaj |
| CO vrednost na 13 % O2 | Pmax 0,007% – Pmin 0,016% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Poraba peletov | max 2,4 kg/h – min 0,7 kg/h |
| Prostornina zalogovnika | 15,0 kg |
| Min. odmik od gorljivih sten | - stran: 30 cm - zadnji: 25 cm - spredaj: 100 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 345 W |
| Gorilna komora | Jeklena |
| Gorilnik iz nerjavečega jekla | DA |
| V skladu s predpisi | EN14785 - BImSchV II - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Daljinski upravljalnik: WiFi modul za daljinsko upravljanje: Zaščitna plošča: |