ALEDO

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: ALEDO
- Teža: 151.00kg
- Dimenzije: 32.00cm x 74.00cm x 86.00cm
- SKU: ALEDO
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83.5 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 86.2 cm, Širina : 73.0 cm, Globina : 31.8 cm, Teža : 150 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Ne cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 243 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,54 % |