HARK 140 ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK140KE
- Teža: 279.00kg
- Dimenzije: 50.00cm x 50.00cm x 169.00cm
- SKU: HARK140KE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 4-6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 82.80 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 169 cm, Širina : 49,5 cm, Globina : 52 cm, Teža : 279 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 194.5 cm, Zadaj : 151.5 cm |
| Zunanji zrak Ø : | Premer: Ø 12,5 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 20 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 305 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4.4 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | < 0,87 (g/Nm³) |