HARK 130 ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK130E
- Teža: 151.00kg
- Dimenzije: 49.00cm x 50.00cm x 105.00cm
- SKU: HARK130E
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
HARK Kaminska peč Fifty ECOplus,
NOVOST NA SVETOVNEM TRŽIŠČU - Kaminska peč z integriranim filtrom prašnih delcev
• do 40% manjša poraba goriva
• 88% izkoristek pri izgorevanju trdih goriv
• najčistejše okolju prijazno izgorevanje
• znatno povišano sevanje toplote
• na temperaturo in saje odporno belo keramično kurišče
• kvalitetna tehnologija Made in Germany
Obseg dobave:
HARK Fifty ECOplus
Barva korpusa: grafit
Kaminska peč je dobavljiva z oblogo:
- SLO navodila za uporabo
NOVOST NA SVETOVNEM TRŽIŠČU - Kaminska peč z integriranim filtrom prašnih delcev
• do 40% manjša poraba goriva
• 88% izkoristek pri izgorevanju trdih goriv
• najčistejše okolju prijazno izgorevanje
• znatno povišano sevanje toplote
• na temperaturo in saje odporno belo keramično kurišče
• kvalitetna tehnologija Made in Germany
Obseg dobave:
HARK Fifty ECOplus
Barva korpusa: grafit
Kaminska peč je dobavljiva z oblogo:
- SLO navodila za uporabo
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 3-6 kW |
| Emisija - CO : | 0,09 % |
| Izkoristek : | 85.1 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 3.6 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 317 °C |
| Oprema : | TRAJNOŽAREČA, DINplus, ECOplus, |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 20 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 141.5 cm, Zadaj : ne |
| Eksterni dovod zraka : | Da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 270 x 500 mm |
| Dimenzije | Višina : 104.5 cm, Širina : 49,5 cm, Globina : 45 cm, Teža : 151 kg |
| Barva korpusa : | Grafit, |