Checco 11

- .: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Checco_11
- Teža: 93.00kg
- Dimenzije: 63.00cm x 43.90cm x 50.00cm
- SKU: EC_Checco_11
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Eva Calor | |
| Moč izgorevanja | 11,0 kW |
| Izhodna moč pri ogrevanju | 9,0 kW |
| Razred energetske ucinkovitosti | A+ |
| Izkoristek | 87,0% |
| Potreben vlek kamina | 11 Pa |
| Vrednost CO pri 13 % O2 | 0,051% |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 35 cm Zadaj: 25 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere | Dolžina: 63,0 cm Širina: 43,9 cm Višina 50,0 cm Teža: 92 kg Najmanjša velikost odprtine za namestitev kasete: Širina 62,0 x Višina 49,0 cm |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 46,0 cm Širina: 30,0 cm Višina 24,0 cm |
| Poraba drv | 2,5 kg/h |
| Dolžina polen | 250 - 330 mm |
| Prostornina ogrevanega prostora | 160 – 230 m2 |
| V skladu s predpisi | EN13229 |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Odvod dimov | Ø 150 mm Zgoraj |
| Opcija | Stojalo Spodnji okvir Komplet zračnih kanalov |